Chwyty gitarowe

Podstawowe (otwarte) chwyty gitarowe

Zapraszam także na kolędy chwyty gitarowe. Znajdziecie tam opracowania chwytów do kilku kolęd.

Poniżej znajdują się najbardziej podstawowe akordy, które powinien opanować na samym początku każdy gitarzysta. Wystarczą one do zagrania łatwiejszych piosenek.

Podstawowe chwyty na gitare

Chwyty barre na 6 strunie

Chwyty barre wymagają już trochę więcej treningu, szczególnie muszą się przyzwyczaić nasze palce, na początku bardzo bolą. Chwyty barre dla każdego akordu wyglądają tak samo, przesuwamy się tylko po gryfie.

Nuty na 6 strunie

Chwyty barre na 5 strunie

Chwyty barre na 5 strunie warto również znać po to żeby nie skakać po całym gryfie, czasem po prostu bliżej i szybciej jest złapać chwyt barre na 5 strunie.

Nuty na 5 strunie gitary - obrazek

Akordy dodatkowe, trochę bardziej złożone

Akordy minorowe 7 oraz suspended - obrazek

Najlepsza na rynku!

Najlepsza na rynku książka z chwytami gitarowymi, 150 chwytów durowych oraz mollowych. Każdy chwyt przedstawiono na kolorowej fotografii oraz przejrzystym diagramie. Dla każdego chwytu jest szczegółowa instrukcja jak go zagrać. Książka naprawdę warta swojej ceny. Kliknij na obrazek aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>